Pensjonat

Pokój 2 osobowy
W pokoju znajduje się tv, lodówka, czajnik, zestaw podstawowych naczyń, parawan. Łazienka zaopatrzona w ręczniki i suszarkę do włosów. Dla naszych Gości udostępniamy żelazko, deskę do prasowania, leżaki.

Pokój 3 osobowy
W pokoju znajduje się TV, lodówka, czajnik, zestaw podstawowych naczyń, parawan. Łazienka zaopatrzona w ręczniki i suszarkę do włosów. Dla naszych Gości udostępniamy żelazko, deskę do prasowania, leżaki.

Studio z aneksem kuchennym
Studio są to dwa przejściowe pokoje oba z balkonami. W pierwszym z nich jest aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik, płytę grzejną oraz podstawowe naczynia kuchenne. Łazienka zaopatrzona w ręczniki i suszarkę do włosów. Dla naszych Gości udostępniamy żelazko, deskę do prasowania, leżaki.

Apartament
Apartament  to dwa pokoje w których jest tv, lodówka, czajnik, zestaw naczyń, parawan, koc oraz sejf. Łazienka zaopatrzona w ręczniki i suszarkę do włosów. Dla naszych Gości udostępniamy żelazko, deskę do prasowania, leżaki.

Restauracja
Nasza restauracja „Złote Piaski” oferuje Państwu domowe, smaczne dania głównie kuchni polskiej. Produkty najwyższej jakości dostarczane są od lokalnych dostawców. Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji „Złote Piaski”